Akropol Resort

KONAKLAMA REHBERİ

Sayın Konuğumuz, Aşağıda sizlere Akropol resort otel ile ilgili genel bilgilerimizi paylaşacağız. Bizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

Misafir ilişkileri ofisimiz 09.00-24.00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Ayrıca resepsiyonumuz 24 saat hizmetinizde olacaktır. Misafir ilişkileri servisimizdeki görevli elemanlarımızdan otelimiz ve çevresi ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Odanızda olabilecek arızalar için misafir ilişkilerimize  ve resepsiyonumuza bildirmeniz halinde  sizlere derhal yardımcı olacaklardır.

Giriş Saati: 16:00
Çıkış Saati: 11:00


GEÇ ÇIKIŞLAR
Ücrete tabi olan geç çıkışlar için bir gün önceden resepsiyona bilgi veriniz lütfen. Oda durumumuz  müsait olduğu takdirde kişi başı %50 indirimli ödeyerek en geç saat 16.30'a kadar odanızı tutabilirsiniz.

 

Kayıp eşyalarınız ve bulduğunuz eşyalar ile ilgili resepsiyonumuz ve misafir ilişkilerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Yıkanmasını istediğiniz çamaşırları çamaşır listesine işleyerek çamaşır torbası ile yatağınızın üstüne bırakınız. Liste ve torba dolabınızdadır. Çamaşırlarınız 11.00'den önce alınır ve ertesi gün akşam geri getirilir. Çamaşır ücretleri oda hesabınıza yazılır ve ayrılış günü tahsil edilir.

Resepsiyonumuz 24 saat hizmetinizdedir. Dövizleriniz günlük Merkez Bankası alış kurundan bozulur ve %4 extra komisyon alınır.

Otelimizin odalarında emanet kasalar ücretsizdir. Kasaya konulmayan nakit ve diğer değerli esyalarınızın kaybından otelimiz sorumlu tutulamaz.

Kasa kullanım talimatını mutlaka okuyunuz.

Problem olması halinde resepsiyona bilgi veriniz.

Hijyenik koşullar nedeni ile tesisimize evcil hayvan alınmaz.

Çarşaflarınız ve banyo havlularınız gün aşırı değiştirilir. Lütfen odanızdaki beyaz banyo havlularınızı plaj, havuz ve diğer ünitelerde kullanmayınız.

Taksi ihtiyacınız için resepsiyondan yardım isteyebilirsiniz.

0’ı çevirerek santral elemanımızdan yardım alabilirsiniz.

Alışveriş merkezinde bulunan mağazalarımızdan günün her saati faydalanabilirsiniz.

Otelimizdeki bay ve bayan kuaförümüz sizlerin hizmetindedir.

Bay ve bayan SPA merkezlerimiz Türk Hamamı, sauna, dinlenme salonu, cilt bakımı, güzellik merkezleri ile dinlenmeniz ve rahatlamanız için profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Türk Hamamı, sauna ve fitness center ücretsiz olup özel hizmetler ekstra ücrete tabidir.  Daha fazla bilgi için lütfen SPA merkezimizi ziyaret ediniz.

Baylara özel bir adet açık havuzumuzda aqua bulunmaktadır ve bir adet de çocuk havuzumuz mevcuttur. İlaçlama ve havuzun ertesi güne hazırlanması sebebi ile baylar için saat 19.00´dan sonra havuza girilmesi sağlığınız açısından zararlıdır. Havuzlarda oluşabilecek tehlikelerden korunmak amacı ile tehlikeli şakalardan kaçınınız.

Bayanlara özel bir adet açık havuz bir adet çocuk havuzu mevcuttur. Bayanlar kompleksimiz  saat 09.00-18.00 arasında hizmet vermektedir. İlaçlama ve havuzun ertesi güne hazırlanması sebebi ile baylar için saat 19.00 ve bayanlar için saat 18.00´den sonra havuza girilmesi sağlığınıza zararlıdır.  Havuzlarda oluşabilecek tehlikelerden korunmak amacı ile tehlikeli şakalardan kaçınınız. Bayan havuzlarında bone takmak zorunludur.

Her gün 20.00-24.00 saatleri arasında bay SPA Merkezlerimizde hizmet vermektedir. Masaj, hamam yıkama (kese) ücretlerini SPA merkezinde bulunan resepsiyon görevlisine ödeyebilirsiniz. SPA merkezinde alınan hizmetler oda hesabınıza yazılamaz.

Her gün 09.00-18.00 saatleri arasında bayan SPA merkezlerimizde hizmet vermektedir. Masaj, hamam yıkama (kese) ücretlerini SPA merkezinde bulunan resepsiyon görevlisine ödeyebilirsiniz. SPA merkezinde alınan hizmetler oda hesabınıza yazılamaz.

Copyright © 2016 Akropol. All rights reserved.