Akropol Resort

Hakkımızda

Akropol Resort & SPA Otel olarak mütedeyyin ailelerin beklentilerine ve hassasiyetlerine uygun ve aile ortamında keyifli ve rahat tatil yapabilmeleri için Antalya’nın Alanya Bölgesi’nde doğal güzellikleriyle beraber ,güleryüzlü hizmet sunmaktadır için faaliyetlerine başlamıştır.

Bay , Bayan, Çocuk ve kapalı havuz olmak üzere toplam 4 ayrı havuzu ve kendine ait plajıyla Alternatif Turizm Anlayışınıza uygun ,güler yüzlü ve samimi bir tatil seçeneğiyle Akropol Resort & SPA Otel farkını yaşatmaktayız. Ekonomik, Standart ve Premium oda seçenekleri ile rahat bir atmosferde konaklama imkanı bulabileceksiniz.

Şehir merkezimize 6km , Gazipaşa havaalanına 35 Km ve Antalya havaalanına ise 120 Km mesafede bulunan tesisimiz ,Alanya kalesi , damlataş mağarası ,dim çayı ,dim mağarası , sapadere kanyonu ,damlataş plajı ,kızıl kule ve daha birçok tarihi ve doğal güzellikleriyle görülmeye değer yerleri gezebilme sansına sahip olacaksınız.

Akropol Resort& SPA Otel de ;aileniz ve sevdiklerinizle birlikte denizin , güneşin ve dinlenmenin keyfini doyasıya yaşayacağınız bir tatil olmasını diliyoruz.

VİZYONUMUZ

Hizmet vermekte olduğumuz Alternatif Turizm konseptinde; gelen misafirlerimizin ailelerinin maddi ve manevi değerlerine uygun ,gelişime ve yeniliklere ayak uyduran ,kaliteli ürün ve güler yüzlü hizmet sunan bir otel olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere ayak uyduran ,güvenilir ,dürüst ,müşteri odaklı ,gelen misafirlerin hassasiyetlerine, insana ve insani değerlere önem veren , çalışkan, kaliteli,toplumsal bütünlüğü ve saygıyı sağlamak ve inanmak en önemli değerlerimizdir.

ÇALIŞMA DEĞERLERİMİZ

Akropol Resort & SPA olarak amacımız ;hizmet gösterdiğimiz Muhafazakar ailelerin uygun pazar ve misafirlerin ihtiyaçlarına odaklı kaynaklarımızı sürdürülebilir iş modelleriyle yeni ürün , hizmet veya üretim yöntemi geliştirmek ve bunun için tüm süreçleri yürütmek ,sürekliliği sağlamaya çalışmaktır. Bu nedenle bütün faaliyetlerimizde bütünleştirilmiş bir organizasyon yapısıyla çalıştığımız konuya hakim olmak , deneyim ve tecrübelerimizle de uygulamaya geçebilmektir. Bütün bilgi birikimlerimizle önce planlarımızı yapar , sonrada tüm faaliyetlerimizi hedef ve hızlı çözüm odaklı ilerlemeyi amaçlarız.

ÇALIŞMA DEĞERLERİMİZİ İFADE EDEN ANAHTAR KELİMELER

*Misafir odaklı

*Misafir hassasiyetlerine ve beklentilerine uygun hizmet üretmek

*Güleryüzlü ve samimi hizmet

Copyright © 2016 Akropol. All rights reserved.
Kariyer | İletişim